Next.Move Smíchov již otevřený!

Pro firmy

Dopřejte svému týmu, co si zaslouží a co od nich sami očekáváte. Zaměřte se na kvalitu, progres, inovace a komunitu. Nabídněte svému týmu něco, co “permanentky na všechno” neumí.

Personalizované programy

Unikátní nabídka členství

Teambuilding & Workshopy

Vaše špičkové týmy si zaslouží prémiové benefity

Next.Move Fitness Club je přední fitness komunita, která si klade za cíl nabízet jedinečné fitness zážitky všem, bez ohledu na věk, původ nebo kondici. Nabízíme hned několik konceptů cvičení, které uspokojí širokou škálu klientů a zároveň jsme připravili unikátní nabídku zvýhodněného členství pro firmy.

Poskytujeme také personalizované programy přímo v prostorách sídla vaší společnosti, individuálně přizpůsobené potřebám každého zaměstnavatele i zaměstnance.

Společné sportovní zážitky dokážou stmelit tým a vybudovat přátelskou atmosféru. Zvažte teambuilding nebo workshop v prostorách Next.Move Fitness Clubu pod vedením našich zkušených instruktorů

Najdete u nás

Proč si pro své podnikání vybrat Next.Move Fitness Club?

Staňte se součástí naší komunity a zdokonalte se ve svém podnikání. Díky široké škále fitness konceptů nabízí Next.Move vždy něco pro každého zaměstnance.

Motivování zaměstnanců k péči o vlastní zdraví se pak firmě vrací v podobě mnoha výhod zaměstnanecké angažovanosti.

  • Snížení absence
  • Zlepšení zdraví zaměstnanců
  • Vyšší produktivita
  • Atraktivita firmy pro zaměstnance
  • Daňové výhody

Podporou fitness vašeho týmu, podporujete svůj business.

Bdělost a energie Icon

Bdělost a energie

Když cvičíte, zvyšujete průtok krve do mozku, což může pomoci zlepšit vědomí a připravit vás na další velký projekt.

Fyzické zdraví Icon

Fyzické zdraví

Cvičení může nejen pomoci snížit tělesnou hmotnost a riziko určitých zdravotních problémů, ale také budete mít zlepšené kardiovaskulární zdraví, což vám poskytne více vytrvalosti pro splnění fyzických požadavků vaší práce.

Duševní zdraví Icon

Duševní zdraví

Pravidelné cvičení může pomoci omezit pocity úzkosti a deprese. Když cvičíte, váš mozek uvolňuje serotonin, který vám pomáhá cítit se lépe a zlepšuje stav mysli.

Imunita Icon

Imunita

Pravidelné cvičení může pomoci snížit riziko vzniku určitých typů onemocnění. Se zlepšenou imunitou minimalizujete své šance na onemocnění chřipkou a nachlazením, stejně tak vzniku diabetu 2. typu, obezity, hypertenze a srdečních chorob.

Potřebujete ještě další důvody, proč s námi spojit síly?

Next.Move se řídí souborem hodnot, které jsou základem kultury značky. Naše komunita je založena na vzájemném respektu, rovnosti, osobním přístupu, rozmanitosti, integritě a empatii. Každý je u nás vítán, každého známe jménem a každému se snažíme vyjít vstříc v jeho potřebách na cestě za svým fitness cílem.

Next.Move brand se rozrůstá

A to nejen v povědomí nadšenců do zdravého životního stylu, ale i v prostoru. Na začátku roku 2023 otevíráme nové pobočky v pražském Karlíně a na Vinohradech. Kromě stávajících signature konceptů našeho fitness clubu nabídneme členům i nové unikátní koncepty inspirované boxingem, funkčním tréninkem nebo jógou, ale i skupinové lekce LesMills®. Nebudou chybět ani nejnovější technologické a designové vychytávky nebo welness.

Náš tým je připraven diskutovat o vašich přáních. Pošlete e-mail na adresu

your@nextmove.cz