Next.Move Smíchov již otevřený!

BioStrength

Většina lidí neví, jak správně posilovat. Spolehněte se proto na nejmodernější technologii z fitness světa.

Tréninková metoda budoucnosti

Devět posilovacích strojů, které se každému individuálně přizpůsobí a provedou tréninkem celého těla, je možné využít jako kruhový trénink a nebo je můžete libovolně zařadit do svého individuálního tréninku. Ať už se silovým tréninkem začínáte, nebo chcete svou rutinu trochu okořenit, BioStrength je pro všechny, bez rozdílu věku a kondice.

Nastavení a první trénink absolvujete společně s profesionálním trenérem nebo vyškoleným personálem. Příště se jednoduše přihlásíte pomocí aplikace a stroje se automaticky nastaví, určí rozsah pohybu, váhu i počet opakování. Nemusíte si nic pamatovat, stroje si zapamatují vaše nastavení z posledního tréninku, a to napříč všemi pobočkami i po celém světě.

Umělá inteligence Icon

Umělá inteligence

Rozpozná, když jste příliš unavení, a funkce Spotter automaticky sníží zátěž, abyste mohli dokončit sérii, a zároveň vás udrží motivované a povzbudí vás ke zlepšení.

Goal programy Icon

Goal programy

Vyberte si tréninkový plán, který nejlépe odpovídá vašim cílům. Chcete nabrat svaly, být silnější, mít výdrž nebo preferujete nezávislý trénink? To vše je vám k dispozici.

Pro všechny Icon

Pro všechny

Jako jediní v České Republice vám přinášíme tuto nejnovější technologickou vychytávku v rámci členství. Všichni si trénink užijí na maximum.

6 režimů zátěže Icon

6 režimů zátěže

Stimulujte své svaly pomocí šesti režimů ušitých na míru vašim potřebám: pyramid, drop set, tone express, super slow, contrast, rest pause.

Biodrive Icon

Biodrive

Patentovaný systém využívající leteckou technologii vám nabízí 6 způsobů nastavení, které zajistí efektivitu vašeho cvičení v závislosti na cíli, kterého chcete dosáhnout.

Vyšší efektivita Icon

Vyšší efektivita

Vědecký výzkum prokazuje až o 30 % lepší výsledky za stejnou dobu ve srovnání s klasickým tréninkem na strojích nebo s volnými váhami.

Efektivní trénink pro začátečníky, výzva pro pokročilé

“Pomáhat lidem zamilovat se do pohybu a zdravého životního stylu je moje nejoblíbenější část dne. Díky digitálnímu kouči BioStrength má ještě více klientů možnost začít se hýbat, zlepšit své zdraví a samozřejmě i vytvarovat tělo dle svých představ - to vše bezpečně, jednoduše a efektivně. Naši pokročilejší klienti naopak ocení široké spektrum tréninků, které systém nabízí, rozšíření silové zóny a neskutečně mnoho možností. Trénink vás tak nikdy nezačne nudit.”

Veronika Dimitrovová

Osobní trenér

Stále odoláváte silovému tréninku?
Přečtěte si 6 důvodů, proč byste s ním měli začít:

1

Zarezervujte si první vstup zdarma

Za tím, co píšeme, si stojíme. Nejdůležitější je ale osobní zkušenost. Zarezervujte si první vstup zcela zdarma a zažijte energii Next.Move!

Zvolte jednu z našich poboček

úterý

18.6.2024