Next.Move fitness club Vinohrady již otevřen!
Otevíráme v Q1 2023

Sokolovská

Karlín - Praha 8

Najdete nás na Sokolovské ulici v pražském Karlíně. Naše budoucí vlajková loď bude zároveň naše největší pobočka nabitá technologiemi, světovými koncepty skupinovek, jógou i wellness. Těšíme se na vás v dubnu 2023!

Map

Naše bezkonkurenční vlajková loď

Next.Move v Karlínské designové budově Fragment se sochou od Davida Černého u vchodu je pobočkou ikonickou od samého začátku. Systém BioStrength poháněný umělou inteligencí, personalizované vybavení značek Eleiko nebo Technogym Pure Strength jsou již samozřejmostí našeho brandu. V Karlíně jsme vášeň pro design dotáhli k dokonalosti a jako jediní v ČR jsme obohatili vybavení gymu o jedinečnou kolekci ze spolupráce Technogym x Dior. Ze skupinovek nabídne Karlín celosvětový koncept Les Mills, náš unikátní trénink Next.Battle inspirovaný boxem, jógu i hot jógu v netradičních formátech a nakonec relaxaci v podobě wellness pro všechny členy.

Neomezené možnosti

S námi si trénink užijete! Díky moderní technologii, individuálnímu přístupu a profesionalitě trenérů vás bude každý trénink bavit a současně motivovat k lepším výsledkům.

Již brzy...

Hot.Yoga

Již brzy...

Next.Battle

Na co se těšit

Signature lekce Next.Battle Icon

Signature lekce Next.Battle

Jen vy a vaše myšlenky. Vyčistěte si hlavu a buďte připraveni bojovat se vším, co stojí v cestě vašemu úspěchu. Intenzivní lekce s prvky boxu od postoje a formy až po úderná komba.

Sauna Icon

Sauna

Podpořte regeneraci svalů po tréninku a nakopněte svou imunitu saunováním. Wellness zážitek si mohou v Karlíně dopřávat všichni naši členové.

Unikátní prostor Icon

Unikátní prostor

Naše nadšení pro design se dokonale promítá ve výběru unikátních prostor pro naše pobočky. Vlajková loď Next.Move zakotvila v Karlínském architektonickém klenotu, budově Fragment, která se pyšní sochami od Davida Černého.

Dostávejte novinky jako první!

Přihlaste se k odběru newsletteru.