Next.Move fitness club Vinohrady již otevřen!

FAQ

Akceptujete MultiSport/Sodexo/Edenred karty?

Náš koncept si zakládá na osobním přístupu, nejmodernějších technologiích a unikátním zážitku z tréninku, není proto v našich možnostech akceptovat Multisport nebo Sodexo karty.

Nicméně budeme moc rádi, když se u nás i tak stavíte a vyzkoušíte náš fitness club - můžete si rezervovat první vstup zdarma na www.nextmove.cz.

Můžu si u vás koupit jednorázový vstup?

Ano, nabízíme jednorázové vstupy za 350,- za návštěvu. Případně můžete využít výhodných 10 vstupů za 2490,- Kč. Platnost 10 vstupů je 6 měsíců.

Nabízíte členství i na Next.Burn lekce?

Next.Burn lekce jsou součástí vašeho prémiového členství automaticky.

Můžu si v rámci členství Next.You vybrat trenéra nebo mi ho přiřadíte vy?

Zakládáme si na profesionálním přístupu, tedy i vašeho trenéra se snažíme vybrat tak, aby co nejvíce odpovídal vašim potřebám. Ale samozřejmě nám můžete sdělit vaše preference a pokud má daný trenér kapacitu, rádi vám vyhovíme.

Jak probíhá lekce Next.Burn? Zvládnu ji i jako začátečník?

Lekce má 3 fáze - warmup, intervalový workout, core workout & stretching. Jedná se o 45 minutový intenzivní intervalový trénink, kde kombinujete SkillMill, plyo box a činky. Na SkillMillu jen neběháte, ale např. “šlapete do kopce”, posilujete břicho, “jedete na koloběžce”. Intenzitu intervalu si volíte sami zvolenou rychlostí nebo zátěží, tu vám nikdo neurčuje a záleží pouze na vašich vlastních možnostech a rozhodnutích, jakou si zvolíte.

Pokud máte zájem o větší důraz na techniku cviků a menší intenzitu tréninku, můžete od dubna nově využít NEXT.BURN INTRO lekce v úterý 18:30 a ve čtvrtek 18:00. Jsou koncipovány cca v 70% intenzitě a pomůžou každému, kdo s lekcemi začíná, se v nich lépe zorientovat a cítit se jistější ve všech cvicích.

Jak funguje flexibilní členství? Opravdu ho můžu kdykoliv zrušit?

Flexibilní členství je možné ukončit písemnou žádostí minimálně 7 dní před koncem kalendářního měsíce na měsíc další. Pokud členství neukončíte, automaticky se vám prodlužuje do dalšího měsíce.

Máte prosím k dispozici ručníky?

Ano, všichni naši členové mají na recepci k dispozici ručník, takže si nemusíte nosit vlastní. Jen nám je, prosím, nezapomínejte vracet do skříňky k tomu určené 🙂

Plánujete v Praze otevřít další pobočky?

Ano! V tuto chvíli designujeme nové fitness cluby ve spolupráci s top developerskými projekty v Karlíně, na Vinohradech a Smíchově. Do dvou let se můžete těšit celkem na 5 poboček Next.Move.

Budete vést i jiné skupinové lekce než Next.Burn?

Ano! Spolu s otevřením nových poboček plánujeme i nové unikátní koncepty lekcí inspirované boxingem, funkčním tréninkem nebo jógou, ale i skupinové lekce LesMills®.