Next.Move Smíchov již otevřený!

FAQ

Akceptujete MultiSport kartu?

Náš koncept si zakládá na osobním přístupu, nejmodernějších technologiích a unikátním zážitku z tréninku, není proto v našich možnostech akceptovat Multisport karty.

Nicméně budeme moc rádi, když se u nás i tak stavíte a vyzkoušíte náš fitness club - můžete si rezervovat první vstup zdarma na www.nextmove.cz.

Můžu si u vás koupit jednorázový vstup?

Ano, nabízíme jednorázové vstupy za 400,- za návštěvu. Případně můžete využít výhodných 10 vstupů za 2990,- Kč. Platnost 10 vstupů je 6 měsíců.

Nabízíte členství í na skupinové lekce?

Pokud máte zájem pouze o lekce, je potřeba mít buď členství do klubu a nebo jednorázový vstup. K dispozici je i balíček 10 jednorázových vstupů za zvýhodněnou cenu.

S fitness teprve začínám. Nabízíte program, který mně provede začátkem, ať se lépe orientuji?

Pro nové začátky nabízíme členství Next.Start. S tímto rozšířením členství Next.Level získáte dvě hodiny s 'průvodcem' Next.Buddy a dvě hodiny s osobním trenérem, kteří vám pomohou překonat strach z prvních kroků v našem fitness klubu.

Zvládnu vaše skupinové lekce ii jako začátečník?

Všechny naše skupinové lekce jsou vhodné pro všechny úrovně fitness. Zvládnete je tedy i jako začátečník. Naši zkušení instruktoři jsou schopni poskytnout modifikace či jednodušší varianty cviků, takže se nemusíte bát nepříjemných zážitků. Právě naopak, instruktor, i skvělá komunita Next.Move bude Vaším motivačním parťákem po celou dobu lekce.

Jak funguje flexibilní členství? Opravdu ho můžu kdykoliv zrušit?

Flexibilní členství je možné ukončit písemnou žádostí minimálně 7 dní před koncem kalendářního měsíce na měsíc další. Pokud členství neukončíte, automaticky se vám prodlužuje do dalšího měsíce.

Máte prosím k dispozici ručníky?

Ano, všichni naši členové mají na recepci k dispozici ručník, takže si nemusíte nosit vlastní. Jen nám je, prosím, nezapomínejte vracet do skříňky k tomu určené 🙂

Plánujete v Praze otevřít další pobočky?

Ano! V tuto chvíli designujeme nové fitness cluby ve spolupráci s top developerskými projekty. Po zakládajícím holešovickém klubu jsme v březnu 2023 otevřeli pobočku na Vinohradech a v červnu 2023 novou vlajkovou loď brandu v Karlíně. Tím ale raketový růst Next.Move teprve začíná. Už brzy se máte na co těšit!

Nabízíte i služby osobního trenéra?

Ano, v našich klubech jsou k dispozici zkušení osobní trenéři, se kterými se můžete individuálně domluvit na spolupráci. Podrobnější informace o jejich zkušenostech, jazykové vybavenosti, či kapacitě vám rádi poskytneme na recepci a nebo se podívejte na záložku Trainers a kontaktujte vámi zvoleného trenéra osobně.