Next.Move Smíchov již otevřený!

Gym 4.0

Kromě zcela unikátního konceptu BioStrength nabízíme špičkově vybavené zázemí pro osobní silový i kardio trénink. V designovém prostředí našeho next level gymu najdete to nejlepší od značek Technogym a Eleiko.

Silová zóna

Prostorná silová zóna nabízí posilovací stroje, volné váhy, i vybavení pro rehabilitační cvičení. Ať už jste přišli zvedat těžké váhy, nebo se jen protáhnout, můžete se spolehnout na kvalitní zázemí, na kterém si zakládáme v každé zóně našeho fitness clubu.

Samozřejmostí silové zóny je doplňkové vybavení pro kreativní silový trénink: TRX, expandery, rezistenční gumy, lana, medicinbaly, overbally, foam rollery, plyo boxy a vše další, co využijete pro individuální trénink.

Pure Strength Icon

Pure Strength

Vybavení pro silový trénink z řady Pure Strength od Technogymu - Specializované a ergonomicky tvarované stroje pro efektivitu a intenzivní zážitek ze cvičení.

Eleiko Icon

Eleiko

Zóna posilování s volnými váhami se pyšní personalizovanými jednoručkami od švédské značky Eleiko, které získaly prestižní ocenění Red Dot Award, Osami s kotouči Eleiko, které se používají i na Olympiádě.

BioStrength Icon

BioStrength

Součástí silové zóny je i BioStrength - trénink na devíti strojích pod kontrolou digitálního kouče je ideální vstupní branou do světa silového tréninku.

Kardio zóna

Zóna vyhrazená pro stroje a trenažéry, na kterých se zahřejete před silovým tréninkem, uběhnete půlmarathon nebo třeba odjedete veslařský závod. Vybavili jsme ji nejmodernějšími Technogym stroji s LCD obrazovkami, ke kterým se můžete připojit pomocí mobilu, chytrých hodinek nebo náramku přes aplikaci My Wellness. Po přihlášení máte během workoutu k dispozici svoje aplikace, jako Netflix, Instagram, Youtube a další, takže zvládnete “multitasking” v té nejpříjemnější podobě.

Chytré technologie v našem gymu vám trénink nejen zpříjemní, ale také usnadní. Do svéhoúčtu se můžete přihlásit odkudkoliv na světě a pokračovat v dosahování svých cílů, ikdyž zrovna cestujete. Trenažéry nabízí možnost sestavení individuálního, napříkladintervalového tréninku, nebo si můžete vybrat z již přednastavených variant.

Skillrow Icon

Skillrow

Veslovací trenažéry navržené pro kardio i power trénink. Využijte aplikaci Skillrow od Technogymu a závoďte s kýmkoliv na světě. Získejte feedback v reálném čase.

Skillmill Icon

Skillmill

Kromě klasických běžeckých trenažérů, které máme v Next.Move nastavené s výhledem do zahrady, u nás najdete také Skillmill trenažér, a to ve studiu na lekce Next.Burn. Pohyb Sklillmillu ovládáte pouze vlastním tempem.

Airbike Icon

Airbike

Rotoped se vzduchovým odporem. Místo kola využívá velký ventilátor, který navyšuje odpor v závislosti na tom, jak rychle šlapete. Komplexní kardio trénink.

Netflix Icon

Netflix

Binge watching zatímco spalujete kalorie? To není hudba budoucnosti, ale realita v naší kardio zóně. Přihlašte se do svého účtu a sledujte při tréninku své oblíbené filmy a seriály na kvalitní LCD obrazovce.

Nabíjení Icon

Nabíjení

Vyhýbáte se přehrávání hudby z telefonu během workoutu, abyste šetřili baterku na zbytek dne? Už nemusíte. Součástí každého trenažéru je praktické bezdrátové nabíjení pro váš chytrý telefon.

Youtube Icon

Youtube

Videa, podcasty, hudba. Namixujte si při svém kardio tréninku ten správný koktejl plný motivace a inspirace. S našimi chytrými trenažéry budete vždy u zdroje.

Naše řešení pro začátečníky

BioStrength

BioStrength

Součástí silové zóny je i BioStrength - trénink na devíti strojích pod kontrolou digitálního kouče je ideální vstupní branou do světa silového tréninku.

Osobní trénink

Osobní trénink

Máte zájem o profesionální vedení na vaší fitness cestě? Jsme pyšní na tým profesionálních osobních trenérů, kteří vám sestaví tréninkový plán a namotivují k lepším výkonům.

Zarezervujte si první vstup zdarma

Za tím, co píšeme, si stojíme. Nejdůležitější je ale osobní zkušenost. Zarezervujte si první vstup zcela zdarma a zažijte energii Next.Move!

Zvolte jednu z našich poboček

úterý

16.7.2024