Next.Move Smíchov již otevřený!

Hot.Yoga

Prostřednictvím progresivní struktury asán v naší vyhřívané hodině vinyasy vybudujete sílu, flexibilitu a duševní soustředění jako nikdy předtím.

Přijměte výzvu, posuňte své limity a staňte se silnější, jak fyzicky, tak psychicky.

Vstupte do našeho speciálně navrženého jógového studia vyhřátého na 41 stupňů, kde objevíte jedinečnou praxi, která posune vaši jógovou cestu do nových výšin. Naše vyhřívané lekce jógy, inspirované pulzující energií Kalifornie, kombinují starodávnou moudrost jógy s dalšími výhodami cvičení ve vyhřáté místnosti. Dovolte teplu, aby prohloubilo vaší praxi. Hot.Yoga v Next.Move nabízí široké spektrum od klidných, pomalejších lekcí, přes intenzivnější flows, až po velmi intenzivní Hot Yoga Sculpt koncept, kde se k power józe ve vyhřáté místnosti využívají i prvky silového tréninku. Exkluzivně k dostání v našem designovém studiu jógy v karlínské pobočce.

Rezervovat Hot.Yoga
Flexibilita Icon

Flexibilita

Teplo v našem studiu jógy umožňuje vašim svalům rychlé zahřátí a poddajnost, což usnadňuje hlubší protažení a zvyšuje celkovou flexibilitu.

Detoxikace Icon

Detoxikace

Pocení během hot jógy pomáhá uvolňovat toxiny z vašeho těla, podporuje přirozený proces detoxikace a zanechává ve vás pocit “očištění”.

Odolnost Icon

Odolnost

Hot Yoga vás vyzve fyzicky i psychicky, nutí vás překonat nepohodlí a vybudovat si sílu a vytrvalost prostřednictvím každé pozice a sekvence.

Zvýšené mentální zaměření Icon

Zvýšené mentální zaměření

Cvičení jógy v horkém prostředí vyžaduje zvýšenou duševní koncentraci, což vám pomůže kultivovat klidnou a soustředěnou mysl v náročných podmínkách.

Úleva od stresu Icon

Úleva od stresu

Kombinace tepla, dýchání a pozorného pohybu v hot józe podporuje úlevu od stresu a relaxaci, což vám umožní uvolnit se a najít vnitřní klid.

Tvarování postavy Icon

Tvarování postavy

Intenzita hot jógy přináší jógy přináší i viditelné pozitivní změny na vašem těle. S každou další lekcí budujete sílu a tónujete svaly díky zapojení všech svalových skupin.

Přijměte výzvu, posuňte své limity a vystupte silnější, jak fyzicky, tak psychicky. Inhale confidence, exhale doubt.

“Hot yoga má na většinu lidí transformační efekt. Teplo nám nejen umožňuje přístup k hlubším úrovním flexibility, ale také slouží jako katalyzátor mentálního a emocionálního růstu. Neznám formu cvičení, která by v člověku více vypěstovala odolnost a sebereflexi a zároveň jde o fyzicky velmi uspokojivý a mnohdy náročný trénink. Jako první v České Republice navíc představujeme Sculpt Yogu původem z Kalifornie. Je to hot power yoga spojená se silovým tréninkem, která se stane hitem na českém fitness trhu.”

Lenka Havlíček

Hot.Yoga instructor

Chci vyzkoušet Hot.Yogu

Zaujal vás tento jedinečný způsob jógy? Chtěli byste to zkusit? Stačí si zdarma rezervovat místo prostřednictvím následujícího odkazu na aplikaci MySports níže. Ti, kteří již nemohou žít bez našich lekcí, mohou využívat výhody našeho členství. Členství Next.Level zahrnuje neomezené návštěvy všech lekcí na všech našich pobočkách.

Rezervovat trial lekci