Next.Move Smíchov již otevřený!

Celosvětový group fitness fenomén

Les Mills využívá nejnovější trendy v oblasti cvičení, spojuje vědu, hudbu, pohyb a přelomové technologie

Les Mills v prostředí, které si zaslouží

Nejlepší světoví instruktoři, dokonale propracované pohyby a komunita sahající za hranice republiky. Globální hit Les Mills si svými koncepty podmanil fanoušky skupinových lekcí doslova po celém světě. Nové releasy se odhalují každé čtvrtletí při velkolepých eventech a cvičí se ve všech zemích stejně pod vedením Les Mills certifikovaných trenérů a na chytlavé originální playlisty. Vybrat si můžete z kardio lekcí, silového tréninku, hiit workoutu, bojového umění, tance nebo třeba lekce jógy s prvky Tai Chi a Pilates.

Rezervovat lekci
Bodypump Icon

Bodypump

Skupinový silový trénink celého těla s využitím originálních barbells, stepperů a kotoučů. Bodypump tvaruje a zpevní celé tělo, posiluje střed těla a zlepší zdraví kostí. Pomocí receptury THE REP EFFECT, cvičení s nízkou váhou a vysokým počtem opakování, rozvíjí BODYPUMP štíhlé, atletické svaly, napomáhá metabolismu a zlepšuje tělesnou kompozici.

Les Mills Grit Icon

Les Mills Grit

30minutový vysoce intenzivní intervalový trénink (HIIT) Les Mills Grit má podvarianty STRENGTH, CARDIO a ATHLETIC a podle zaměření vás čeká buď silový trénink na výbušnost a budování svalstva, cvičení s vlastní vahou těla za vysoké tepové frekvence, které vás dostane rychle do formy, nebo multidimenzionální sportovní kondiční trénink pro zvýšení vašeho celkového sportovního výkonu a obratnosti.

Bodybalance Icon

Bodybalance

Body and mind lekce nové generace, která zlepší vaši mysl, tělo i váš život. Instruktor vás provede řadou jednoduchých jógových pohybů, prvků Tai Chi a Pilates, zatímco na pozadí lekce hraje inspirativní soundtrack. Součástí všech cvičení je kontrola dechu a uvolnění mysli. Přiveďte balanc do svého fitness

Bodycombat Icon

Bodycombat

Toto vysoce energetické cvičení inspirované bojovými uměními je zcela bezkontaktní a nejsou zde žádné složité pohyby, které je třeba zvládnout. Instruktor vás inspiruje ke zvýšení intenzity a motivuje vás, abyste z každého kola vytěžili maximum. Uvolníte stres, naučíe se vrátit úder a budete se cítit jako šampión.

Bodyjam Icon

Bodyjam

Workout tou nejzábavnější formou. Dokonalé spojení hudby, zábavy a tance. Propoťte triko, užijte si atmosféru a vychutnejte nejnovější beaty, zatímco spalujete kalorie a tvarujete postavu. Tanec je jedním z nejefektivnějších workoutů. Zahoďte starosti a staňte se na hodinu tanečníkem z videoklipu.

Bodyattack Icon

Bodyattack

Vysoce energetická kardio hodina která je symbolem endorfinů a uspokojí jak úplné začátečníky, tak i kardio profíky. Dokonalá kombinace atletických pohybů, jako běh, výpady a skákání se silovými cviky, jako jsou kliky a dřepy. Zaútočte na velké množství kalorií a z lekce odcházejte s blaženým pocitem úspěchu.

Les Mills Core Icon

Les Mills Core

Workout zaměřený na zpevňování nejen hlubokých břišních svalů, inspirovaný principy elitního atletického tréninku. Budujete sílu, stabilitu a vytrvalost ve svalech, které podporují střed vašeho těla, zlepšujete rovnováhu, pomáháte předcházet zraněním a stáváte se lepšími ve všem, co děláte.

Zažijte Les Mills v Next.Move

“Jakmile zažijete lekce Les Mills, vstoupíte do úplně nového světa group fitness, který vám dá mnohem víc než jen skvělé workouty. Naučíte se překonávat své limity, zamilujete si fitness výzvy, na cvičení se budete těšit a navíc poznáte skvělou partu lidí, která vám zaručeně přiroste k srdci. Les Mills je prostě fitness láska na celý život!”

Veronika Benešová

Les Mills Nordic Master Trainer

Chci vyzkoušet Les Mills

Láká vás tento způsob tréninku? Chtěli byste si ho vyzkoušet? Stačí si zarezervovat první lekci zdarma přes MySports na odkazu níže. Pro ty, kteří již bez Les Mills lekcí nemohou být, máme členství Next.Level, v jejichž ceně je zahrnuto i neomezené využívání dalších studiových lekcí.

Rezervovat trial lekci