Next.Move Smíchov již otevřený!

Next.Move - Moderní fitness club světové úrovně konečně v Praze

Na začátku byla vášeň k pohybu a touha zpřístupnit fitness všem, kteří se chtějí cítit a vypadat skvěle. Zakladatel Next.Move, Julián Jančík, se nechal inspirovat v zahraničí, kde dlouhodobě žil, a rozhodl se přinést světový koncept cvičení a péče o zdraví do Čech.

„Chci pozvednout úroveň fitness v Česku a nasměrovat lidi, aby se cítili lépe po všech stránkách. Velkou inspirací pro mě bylo Nizozemsko, které mě ve vnímání fitness hodně posunulo a ukázalo nový směr, který mi v Česku chyběl. Rád bych odstartoval fitness revoluci.“

Julián Jančík, zakladatel
Julián Jančík, zakladatel

Vlajková loď brandu Next.Move našla své místo v industriálním prostředí pražských Holešovic. Na 650m² najdete designové prostředí gymu s nejnovějšími technologiemi, unikátní studio s klubovou atmosférou, útulný lounge s FuelBarem i zahradu.

“Přinášíme světovou úroveň fitness do lokálního kontextu. Propojujeme fitness trendy s nejmodernější technologií pro jedinečný sportovní zážitek a dáváme tak cvičení nový rozměr”

Základní filozofií Next.Move je rovnováha mezi fyzickým a duševním zdravím s využitím nejmodernějších technologií, síly komunity a zkušeností profesionálních trenérů. Pro zakladatele Next.Move, Juliána Jančíka, je prioritou přinést změnu v oblasti fitness a zpřístupnit pravidelné cvičení všem, kteří chtějí ve svém životě pozitivní změnu.

Holešovice jsou však pro Juliána a jeho tým teprve začátek. Next.Move se už teď rozrůstá nejen o další prostory, ale i koncepty cvičení. “Nestojí za námi velká korporace, ale o to větší máme srdce, odvahu a plány. V této chvíli designujeme nové fitness cluby ve spolupráci s těmi nejprogresivnějšími developerskými projekty, které Praha nabízí. Do dvou let budou mít zákazníci na výběr z pěti poboček a nových, unikátních konceptů inspirovaných boxingem, funkčním tréninkem nebo jógou. Těšit se můžou i na skupinové lekce Les Mills® v jedinečném klubovém prostředí.” prozrazuje.

Map

Next.Move přináší unikátní koncepty

Uplynulé dva roky utvrdily zakladatele Next.Move v tom, že je stěžejní hledat dlouhodobé řešení v oblasti zdraví a životního stylu. Pravidelné cvičení má nepřeberné množství benefitů, lidé ale často z různých důvodů ani nezačnou. Koncept Next.Move přesně tyto důvody řeší. Jedním z takových řešení je například BioCircuit. Představte si chytrou moderní technologii, kde se jednotlivé stroje dokonale adaptují vašim potřebám a cílům a bezpečně vás provedou každým cvikem. Klient tedy nemusí mít obavu, že by byl ve fitku ztracený nebo se neobešel bez osobního trenéra. Je to ideální start vaší fitness cesty.

Signature skupinová lekce Next.Burn

(HIIT) High Intensity Interval Training lekce Next.Burn vás dostanou do varu a vtáhnou do světa čiré energie, klubové hudby a světelné show. Spojení kardia na strojích SkillMil (Red Dot Award) s prvky silového tréninku s činkami a plyo boxy vám pomůže zapojit všechny svalové partie a spálit rekordní množství kalorií. Připravte se na jedinečný zážitek z HIIT workoutu, který v Česku nemá obdoby. Tohle je ta nejčistší forma intenzity, síly a vytrvalosti ve 45 minutách.

BioCircuit trénink z budoucnosti

Nezáleží na věku ani fyzické kondici. Moderní způsob silového tréninku BioCircuit je pro každého, tedy i pro naprosté začátečníky. Kruhový trénink na devíti strojích pod kontrolou digitálního kouče je ideální vstupní bránou do světa silového tréninku. První nastavení provede klient společně s profesionálním trenérem. Příště se jednoduše přihlásí pomocí aplikace a stroj se automaticky nastaví, určí rozsah cvičení a po dokončení cviku doporučí další stanoviště. Na procvičení celého těla stačí pouhých 22 minut.

První pobočka na Dělnické

Kromě zcela unikátních konceptů BioCircuit a Next.Burn nabízí Next.Move špičkově vybavené zázemí pro osobní silový i kardio trénink se state of the art stroji od značek Technogym a Eleiko. Po cvičení vám ve FuelBaru na recepci připraví vyladěný proteinový shake nebo vzpruhu v podobě výběrové kávy Doubleshot. Odpočinek si poté můžete užít v příjemné lounge zóně. Firemní zákazníci mohou využít výhodných členství, workshopů a skupinových lekcí nebo cvičení postavených přímo na míru jejich týmům.

Tým Next.Move

Next.Move je jedinečné místo v Praze, kde odhalíte svůj sportovní potenciál. Vaše zdraví a dobrý pocit z pohybu jsou pro nás rozhodující, a proto je vždy upřednostňujeme před výkonem. Ať už patříte mezi fanoušky tradičních postupů, nebo jste milovníky inovativních metod, s námi si trénink užijete!

Přijďte si to vyzkoušet na vlastní kůži na Dělnickou 9 na Praze 7.

První návštěva je zdarma.