Next.Move Smíchov již otevřený!

Next.Battle

Odhodlání, sebekázeň a boj nejen mezi vámi a boxerským pytlem. Zážitek, který bude výzvou pro vaše tělo i mysl

Pohlcující lekce, která přesahuje fyzickou zdatnost a ponoří se hluboko do vaší duševní síly

Tento jedinečný 45 minutový zážitek se odehrává v našem speciálně vybaveném studiu, spojujícím intenzitu boxerských technik s efektivitou silového tréninku. V pravidelných intervalech se pohybujete mezi boxerským pytlem a lavicí s vlastní sadou činek. Next.Battle není váš obyčejný trénink. Objevíte při něm nové úrovně odolnosti, soustředění a odhodlání. Každá lekce je pečlivě navržena tak, aby vás vyzývala k překonání vašich limitů.

Rezervovat Next.Battle
Zdravé srdce Icon

Zdravé srdce

Vysoce intenzivní intervaly a boxerské pohyby při boxovací fázi zvednou vaši srdeční frekvenci, zvýší vaši kardiovaskulární vytrvalost a zlepšují celkovou kondici.

Síla Icon

Síla

Kombinací boxerských technik se silovým tréninkem vám Next.Battle pomáhá budovat svalovou hmotu, zvyšovat sílu a rozvíjet výbušnost.

Obratnost Icon

Obratnost

Dynamické pohyby a přesná práce nohou v Next.Battle zlepšují vaši koordinaci a hbitost, zdokonalují vaše reflexy a celkovou atletiku.

Úleva od stresu Icon

Úleva od stresu

Na lekci se uvolníte od stresu a napětí. Next.battle vám pomůže vyčistit mysl a najít duševní jasnost, což vede ke zlepšení soustředění a produktivity.

Full body Icon

Full body

Tento tréninkový koncept se zaměřuje na více svalových skupin současně a zajišťuje komplexní a efektivní cvičení celého těla, které maximalizuje spalování kalorií a zpevňuje vaši postavu.

Individualita Icon

Individualita

Užijte si maximum individuálního vybití ve vlastní bublině a přitom využijte komfortu prostředí skupiny, která nesoudí. Všichni spolu a přitom každý sám za sebe.

Připravte se překonat svůj strach, překážky a zažehnout svou vášeň pro fitness. Fitness zážitek, který je exkluzivně dostupný na naší pobočce v Karlíně.

“Next.Battle je transformační zážitek, který vás posouvá za vaše hranice. Kombinace boxerských technik a silového tréninku ve spojení s pohlcující atmosférou vytváří jedinečné cvičení, které je výzvou pro vaše tělo i mysl. Nejde o to být nejlepší na světě. Jde o to objevit tu nejlepší verzi sebe sama.”

Kateřina Baudyšová

Next.Battle instructor

Chci vyzkoušet Next.Battle

Zaujal vás tento jedinečný způsob tréninku? Chtěli byste to zkusit? Stačí si zdarma rezervovat místo prostřednictvím následujícího odkazu na aplikaci MySports níže. Ti, kteří již nemohou žít bez našich lekcí, mohou využívat výhody našeho členství. Členství Next.Level zahrnuje neomezené návštěvy všech lekcí na všech našich pobočkách.

Rezervovat trial lekci