Next.Move Smíchov již otevřený!

Next.Boost

Spalujte kalorie, budujte sílu a naboostujte svou energii jako nikdy předtím. Zažijte příval endorfinů a svěží chuti do života po každé lekci.

Unikátní koktejl nejnovější technologie, efektivního tréninku a pohlcující atmosféry

Smíchovská unikátní skupinovka Next.Boost provede 18 odvážných hned třemi stanovišti. Během jedné lekce vystřídají Skillup (unikátní běžkovací trenažér, který má Next.Move jako jediný klub v Čechách), Skillbike a jednoručky a vychutnají si tak intenzivní kardio a silovou nálož pro horní část těla. Přidejte vášeň pro fitness, přátelskou atmosféru a naší pečující komunitu a máte recept na celoroční motivaci a pokořování vašich fitness cílů.

Rezervovat lekci
Skillup™ Icon

Skillup™

Trenažér navržený tak, aby pracoval s celou horní částí těla simulací běžeckého lyžování. S unikátní technologií duálního odporu může Skillup střídat kardio a silový trénink.

Skillbike™ Icon

Skillbike™

Revoluční stacionární kolo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s profesionálními cyklisty. S tréninkovou metodou SKILLATHLETIC zažijete pocit z tréninku jako při jízdě venku.

Energy Boost Icon

Energy Boost

Perfektní mix kardia, výbušnosti a síly na třech stanovištích vybavených nejnovější technologií vás zanechá nabité energií a motivací pro další trénink.

Kardio Icon

Kardio

Snižuje váš klidový puls a posiluje srdeční sval. To vám umožňuje jít delší dobu a na delší vzdálenost jak v tréninku, tak v životě.

Full body Icon

Full body

Trénink všech díky rovnováze cviků a načasování jednotlivých sekvencí lekce na každé specifické stanici. Zkušení instruktoři vás provedou každým pohybem pro maximální efekt.

Maximální výkony Icon

Maximální výkony

Zapojte se do dynamických sprintů a najděte svoje maximum na každém stanovišti. Záplava energie vás požene kupředu k dosažení nejlepší verze sebe sama.

Rozpoutejte v sobě dravost a touhu dokázat víc

“Naše v pořadí již čtvrtá signature lekce Next.Boost je to, co vám dosud v Čechách chybělo. Připravte se na dynamické spojení síly a kardia, inspirované CrossFitem. Díky využití nejmodernějších strojů od Technogymu a nádhernému designovému studiu posouváme zážitek ze cvičení na Smíchově do nesmyslných výšin. Přijďte se přesvědčit sami, ta energie je neskutečná!”

Kateřina Baudyšová

Next.Boost instruktor

Chci vyzkoušet Next.Boost

Zaujal vás tento jedinečný způsob tréninku? Chtěli byste to zkusit? Stačí si zdarma rezervovat místo prostřednictvím následujícího odkazu na aplikaci MySports níže. Ti, kteří již nemohou žít bez našich lekcí, mohou využívat výhody našeho členství. Členství Next.Level zahrnuje neomezené návštěvy všech lekcí na všech našich pobočkách.

Rezervovat trial lekci