Next.Move Smíchov již otevřený!

Next.Booty

Be a badass with a good ass

Získejte pozadí vašich snů

Pokud hledáte lekci, která je tak trochu “booty heavy”, kryjeme vám záda (a zadek) s naším originálním konceptem, který je exkluzivně přístupný v našem studiu na Vinohradech. Next.Booty je lower body workout za využití stair stepperu, jednoruček, booty bands i kotoučů k tvarování vašeho pozadí a zvýšení síly i výdrže.

Toto 50 minutové cvičení specificky využívá cviky, jako jsou dřepy, výpady, mrtvé tahy a další pohyby zaměřené na aktivaci, posílení a růst všech tří hýžďových svalů. Zaměřili jsme se na všechny aspekty, které zaručí výsledek a na tréninkové programy, které jdou opravdu do hloubky. Lekce, která je vedena vášnivými instruktory na motivační playlisty, vás inspiruje k překonání vašich limitů a pomůže vám vybudovat hýždě vašich snů.

Rezervovat Next.Booty
Posílení středu těla Icon

Posílení středu těla

Cviky na posílení hýždí jsou málokdy izolované. Právě naopak. K posilování největšího svalu v těle jsou nejefektivnější komplexní cviky, při kterých zabírá i celý střed těla a tím se přirozeně zpevňuje.

Síla i kardio Icon

Síla i kardio

Při Next.Booty střídáme tepovou frekvenci správnou kombinací cviků. Kardio cvičení při chůzi do schodů nebo dřepech s výskokem střídají mrtvé tahy či výpady s těžkou činkou. Každý instruktor vám namíchá svůj speciální tréninkový koktejl z obou světů.

Růst na správných místech Icon

Růst na správných místech

Ženy (i muži) po celém světě se chlubí pevným a silným pozadím, které je symbolem zdraví a síly. Stimulujte ty správné partie tím nejefektivnějším způsobem a získejte své pozadí snů.

Playlisty Icon

Playlisty

Správně zvolený playlist je polovina úspěchu každého tréninku. Na tom se, doufáme, shodneme. Pokud nevěříte, přijďte si vyzkoušet lekci v našem designovém studiu s nadupanými beaty, do kterých vám to bude dřepovat samo.

Technogym Stairmaster Icon

Technogym Stairmaster

Hluboká plocha schodu usnadní nastupování a ToeSmart Design předchází tomu, abyste si mezi jednotlivými kroky sevřeli prsty nohou. Nastavitelné úrovně vyžadují složitější práce nohou a vedou k maximálnímu spalování kalorií.

Komunita Icon

Komunita

Mít hezký a pevný spodek je jedna věc, ale budovat ho spolu s kamarády a podobně smýšlejícími nadšenci, je k nezaplacení. Na naší komunitu jsme pyšní a věříme, že spolu se nám do schodů půjde vždy lépe.

Zažijte skupinovou lekci budoucnosti.

“Skupinová lekce Next.Booty vám pomůže dojít si až na samou hranu vašich fyzických možností a dosáhnout skvělých výsledků. Je to propracovaný koncept, který nabízí širokou škálu variací, intenzit a motivujících tréninkových programů a hudby zajistí nezapomenutelný zážitek, který se projeví s každým schodem. Lekce je zaměřena na budování síly a rýsování spodních partií těla. Chůze do schodů nikdy nebyla zábavnější.”

Kateřina Baudyšová

Next.Booty instructor

Chci vyzkoušet Next.Booty

Láká vás tento unikátní koncept? Chtěli byste si ho vyzkoušet? Stačí si zarezervovat první lekci zdarma přes MySports na odkazu níže. Pro ty, kteří již bez naší signature lekce nemohou být, máme členství Next.Level, v jejichž ceně je zahrnuto i neomezené využívání dalších studiových lekcí.

Rezervovat trial lekci