Next.Move Smíchov již otevřený!

Next.Yoga

Rovnováha mezi intenzitou a regenerací, posílením a protažením, maximálním výkonem a schopností jenom být.

Propojte všechny smysly

Při Next.Yoga propojujeme všechny smysly, a proto vytváříme flow za doprovodu moderní hudby, která nás motivuje k ladnému, dynamickému pohybu i relaxaci. Plyneme spolu, ale každý se individuálně soustředí na svou vlastní praxi, pocity a flow. Cvičíme v prostorném designovém sálu v naší pobočce na Vinohradech. Holešovice nabízí jógu sezónně na venkovní terase budovy Astrid, ve které sídlíme. V chystaném Next.Move v Karlíně pro vás už teď budujeme speciální yoga sál, který nám umožní rozšířit nabídku body & mind lekcí nejen kapacitně, ale i o nové yoga koncepty, které v ČR nemají obdoby.

Rezervovat lekci
Motorika a postoj Icon

Motorika a postoj

Jóga je efektivní pro posilování hlubokých svalů v oblasti středu těla, což zlepšuje držení těla a zároveň chrání vaše záda a rovná postoj. Trénováním pozic a nervových zakončení budujeme motorickou paměť a získáváme tak lepší koordinaci pohybu.

Stress management Icon

Stress management

Základem jógy je práce s dechem, pozorností a uvolněním napětí v těle. Tyto zdánlivě jednoduché dovednosti trénují mysl k tomu, aby se zklidnila, a tím přispívají ke snížení stresu a zlepšení kvality spánku.

Fyzická flexibilita Icon

Fyzická flexibilita

Jóga může zvýšit pružnost vašeho těla bez ohledu na věk, proporce nebo délku předchozí praxe. To je způsobeno postupným protahováním svalů a zvýšením rozsahu pohybu v kloubech. Co je pružné, to se nezlomí.

Harmonie Icon

Harmonie

Slovo „yoga“ je odvozeno ze sanskrtského kořene „Yuj“, což znamená „spojit se“ nebo „sjednotit“. Podle jógových písem vede praxe jógy ke sjednocení mezi myslí a tělem, člověkem a přírodou a tedy dokonalé životní harmonii.

Síla a výdrž Icon

Síla a výdrž

Při pravidelném cvičení jógy brzy zjistíte, že se zpevňuje celá řada svalů, které člověk často zapomíná používat a díky tomu dochází k hlubokému zpevnění těla. Čas strávený v jednotlivých asanách nás učí trpělivost a výdrž.

Tady a teď Icon

Tady a teď

Vytváříme prostor, kde můžete být opravdoví, upřímní, nesouzeni…zkrátka sami sebou v přítomném okamžiku. Při cvičení vnímáme svůj dech, uvědomujeme si každou pozici a jak na nás působí. To nás udržuje “tady a teď“ a upevňuje naší schopnost vnímat a respektovat své tělo.

Fyzická i mentální rovnováha

“Abyste mohli být součástí Next.Yoga lekcí, nemusíte být flexibilní, znát názvy všech pozic nebo být jakkoliv spirituální. Nemusíte vůbec nic, a to se mi našich lekcích líbí. V komunitě Next.Move se nemusíte bát úsudků, rivality nebo nesplněných očekávání. Přijďte s otevřenou myslí a nechte se vést. Praktikování Next.Yoga z vás udělá silné a pružné osobnosti nejen fyzicky, ale i mentálně. Když spojíte respekt, pokoru, něhu a sílu, stáváte se neporazitelným na cestě za svými cíly. Next.Yoga je místo, kde nemusíte nikomu nic dokazovat. Není to závod ani soutěž o nejlepšího “bojovníka”. Je to respekt k vlastnímu tělu, zklidnění myšlenkového víru a poznávání sebe a své komunity.”

Lenka Havlíček

Next.Yoga instructor

Chci vyzkoušet Next.Yoga

Láká vás tento koncept? Chtěli byste si ho vyzkoušet? Stačí si zarezervovat první lekci zdarma přes MySports na odkazu níže. Pro ty, kteří již bez Next.Yoga lekcí nemohou být, máme členství Next.Level, v jejichž ceně je zahrnuto i neomezené využívání dalších studiových lekcí.

Rezervovat trial lekci