Next.Move fitness club Vinohrady již otevřen!

O nás

Základní filozofií Next.Move je rovnováha mezi fyzickým a duševním zdravím s využitím nejmodernějších technologií, síly komunity a zkušeností profesionálních trenérů. Naší prioritou je přinést změnu v oblasti fitness a zpřístupnit pravidelné cvičení všem.

CEO & Founder

Julián Jančík

„Chci pozvednout úroveň fitness v Česku a nasměrovat lidi, aby se cítili lépe po všech stránkách. Velkou inspirací pro mě bylo Nizozemsko, které mě ve vnímání fitness hodně posunulo a ukázalo nový směr, který mi v Česku chyběl. Rád bych odstartoval fitness revoluci.“

Interiér Next.Move
Interiér Next.Move

První vlaštovka brandu Next.Move našla své místo v industriálním prostředí pražských Holešovic. Na 650 m² najdete designové prostředí gymu s nejnovějšími technologiemi, unikátní studio s klubovou atmosférou, útulný lounge s FuelBarem i zahradu.

Interiér Next.Move

Holešovice byl ale teprve začátek. Letos se Next.Move brand rozrůstá nejen o další prostory, ale i koncepty cvičení. Nestojí za námi velká korporace, ale o to větší máme srdce, odvahu a plány. V tuto chvíli finišujeme nové fitness cluby ve spolupráci s top developerskými projekty v Karlíně a na Vinohradech. Naši členové se mohou těšit na nové unikátní koncepty inspirované boxingem, funkčním tréninkem nebo jógou, ale i na skupinové lekce LesMills®, vybavení ve spolupráci s módním domem Dior nebo božské wellness.

  1. Karlín - Q1 2023
  2. Vinohrady - Q1 2023
1
2

Hodnoty, které ctíme, ve všem, co děláme.

1

Next.Move je jedinečné místo v Praze, kde odhalíte svůj sportovní potenciál. Vaše zdraví a dobrý pocit z pohybu jsou pro nás rozhodující, a proto je vždy upřednostňujeme před výkonem. Neděláme kompromisy. Vše je promyšleno do nejmenšího detailu. Naše flagship pobočka je křižovatka, kde se může potkat úplný začátečník s profesionálním atletem a všichni se budou cítit skvěle. Ať už patříte mezi fanoušky tradičních postupů, nebo jste milovníky inovativních metod, s námi si trénink užijete!