Next.Move Smíchov již otevřený!

O nás

Základní filozofií Next.Move je rovnováha mezi fyzickým a duševním zdravím s využitím nejmodernějších technologií, síly komunity a zkušeností profesionálních trenérů. Naší prioritou je přinést změnu v oblasti fitness a zpřístupnit pravidelné cvičení všem.

CEO & Founder

Julián Jančík

„Chci pozvednout úroveň fitness v Česku a nasměrovat lidi, aby se cítili lépe po všech stránkách. Velkou inspirací pro mě bylo Nizozemsko, které mě ve vnímání fitness hodně posunulo a ukázalo nový směr, který mi v Česku chyběl. Rád bych odstartoval fitness revoluci.“

Interiér Next.Move

Od června 2023 mohou členové Next.Move trénovat v dlouho očekávaném klubu v Karlíně, který najdete v přízemí architektonického skvostu Fragment na Rohanském nábřeží 8.
Čekají vás tu vzdušné prostory perfektně vybaveného gymu, skupinové lekce v designových sálech a relax v sauně, která je k dispozici pro všechny členy.

Interiér Next.Move

První pobočka brandu Next.Move našla své místo v industriálním prostředí pražských Holešovic. O rok později se Next.Move fitness klub rozšířil o další dva prostory v Praze na Vinohradech a v Karlíně. Na všech lokalitách najdete designové prostředí gymu s nejnovějšími technologiemi, útulný lounge s FuelBarem i unikátní studia s klubovou atmosférou, která jsou designově i zvukově navržena tak, aby co nejvíce dokreslovala dokonalý zážitek z originálních skupinových lekcí. Každá pobočka nabízí našim členům specifický mix vybavení i cvičebních konceptů a dohromady tak posouvají jejich fitness zážitky na next.level.

Interiér Next.Move

Ze skupinovek Karlín nabízí náš unikátní trénink Next.Battle inspirovaný boxem, jógu i hot jógu v netradičních formátech, které jste v Čechách ještě nezažili a nakonec i celosvětový koncept Les Mills.

Karlínem naše plány ale rozhodně nekončí. Pro fitness máme obrovskou vášeň, naše vize sahá ještě mnohem dál a aktuálně rozvíjíme nové projekty, o kterých budeme brzy informovat. Stay tuned!

Next.Move je jedinečné místo v Praze, kde odhalíte svůj sportovní potenciál. Vaše zdraví a dobrý pocit z pohybu jsou pro nás rozhodující, a proto je vždy upřednostňujeme před výkonem. Neděláme kompromisy. Vše je promyšleno do nejmenšího detailu. Naše flagship pobočka je křižovatka, kde se může potkat úplný začátečník s profesionálním atletem a všichni se budou cítit skvěle. Ať už patříte mezi fanoušky tradičních postupů, nebo jste milovníky inovativních metod, s námi si trénink užijete!

Core Values

Hodnoty, které ctíme, ve všem, co děláme.

Health Icon

Health

Zdraví, ať fyzické, nebo duševní, je pro nás na prvním místě. Nabízíme proto nejen služby osobních trenérů a nutričních specialistů, ale snažíme se s každým klientem komunikovat s empatií a podporovat váš osobní růst, jak jen je v našich silách.

Community Icon

Community

Uvědomujeme si, že komunita je důležitá jak pro náš, tak i pro váš úspěch. Navzájem se motivujeme ke společným cílům, ale oslavujeme rozmanitost a vzájemný respekt. Sázíme na empatii a integritu se všemi členy, zaměstnanci i partnery.

Personalization Icon

Personalization

Koncept Next.Move je založen na osobním přístupu, jak z řad zaměstnanců, tak i v rámci našeho vybavení, které, díky pokročilé digitální technologii, zvládne obsloužit sám i úplný začátečník.

Unique experience Icon

Unique experience

Next.Move je tvořeno srdcem. I proto se pro naší misi nadchli nejen obchodní partneři, ale hlavně špičky ve svých oborech. Jsme tým inovátorů chceme vám dopřát unikátní zážitek ze cvičení skrz naše know how a odvahu investovat do kvality.

Passion Icon

Passion

Fitness je pro nás životní styl. Je to láska, vášeň, život! Ve všem, co děláme, je cítit naše touha zpřístupnit fitness všem. Chceme, abyste k nám chodili s láskou a měli chuť a možnost maximalizovat svůj potenciál.

Technology & Design Icon

Technology & Design

Milujeme technologie a kvalitní design a věříme v sílu motivace prostředí. Na vybavení proto nešetříme a chceme našim klientům poskytnout co největší komfort.

Přijďte si to vyzkoušet na vlastní kůži. První návštěva je zdarma.