Next.Move fitness club Karlín již otevřen!

Trenéři a Instruktoři

Samozřejmostí našeho fitness clubu je tým profesionálů, kteří jsou k dispozici klientům a ochotni nabídnout pomocnou ruku, kdykoliv je potřeba. Podpora a péče o naše členy je pro nás velkou ctí a zodpovědností, a proto jsme při výběru personálu obzvlášť pečliví.

V Next.Move se můžete spolehnout na jedinečné osobnosti s nadšením pro svou práci, osobním přístupem a vysokou mírou profesionality. Víme, že nám do rukou svěřujete to nejcennější, co máte - vaše zdraví.

“You don’t have to believe in yourself, you just have to believe in your personal trainer.”

Chcete začít cvičit, připravit se na závod nebo třeba posouvat vlastní hranice? Nespoléhejte se jen sami na sebe. Někdy je dobré svěřit se do rukou zkušených profesionálů. Najděte svůj match. Spolupracujte s osobním trenérem, jehož typ osobnosti, specializace a rozvrh jsou kompatibilní s vašimi tréninkovými cíli a preferencemi.

Cesta k nim bude definovaná, přímočará a bez přešlapů. Osobní trenér je ten, kdo vám bude připomínat vaše cíle ve chvílích, kdy si vy sami nebudete moci vzpomenout nebo se dostatečně vyhecovat. Spolu budete dělat malé i velké kroky, pokořovat vlastní hranice a slavit úspěchy. Trenér mění, jak se hýbete, jak se cítíte, jak vypadáte i jak přemýšlíte…

Koho z nich budete zbožňovat a nesnášet zároveň? Vyberte si…

Martina D.

Martina D.

#strength#sincerity#determination
Veronika D.

Veronika D.

#purposefulness#motivation#minimalism

Zarezervujte si první vstup zdarma

Za tím, co píšeme, si stojíme. Nejdůležitější je ale osobní zkušenost. Zarezervujte si první vstup zcela zdarma a zažijte energii Next.Move!

Zvolte jednu z našich poboček

středa

4.10.2023